More
Avenida San José - Zona Hipermercado Luisito - Limpio, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 70m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #11978
Investment Rank #11771
Deal Score
25
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$51,004
Built Area
70 m²
Terrain
160 m²
Price/m²
$729/m²
Bedrooms
3
Neighborhood Trend
-21.1%
Days on Market
433d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX