More
Avenida Wenseslao Martínez - Zona Escuela Básica San Martín de Porres - Cañada Garay, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12362
Investment Rank #7719
Deal Score
22
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$56,202
Built Area
60 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$937/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
12.2%
Neighborhood Trend
+5.7%
Days on Market
433d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX