More
San Jose, Limpio, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #10987
Investment Rank #11670
Deal Score
31
Investment Score
35
Key Metrics
Price
$48,504
Built Area
60 m²
Terrain
135 m²
Price/m²
$808/m²
Neighborhood Trend
-21.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
427d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX