More
- República de Siria - Mariscal López, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 109m² - Mariscal López
Mariscal López, Asunción
Deal Rank #4223
Investment Rank #10836
Deal Score
58
Investment Score
40
Key Metrics
Price
$180,000
Built Area
109 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$1651/m²
Parking
1
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
116d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX