More
Bella Vista, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 164.6m² - Bella Vista
Bella Vista, Asunción
Deal Rank #11691
Investment Rank #12413
Deal Score
30
Investment Score
32
Key Metrics
Price
$127,783
Built Area
164.6 m²
Terrain
379 m²
Price/m²
$776/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
4
Days on Market
388d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX