More
Ruta Luque Samber, Cañada Garay, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 108m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5623
Investment Rank #2262
Deal Score
53
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$49,147
Built Area
108 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$455/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
13.0%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Used
Seller
Agency
Days on Market
1285d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX