More
EL MESIAS - EL MESIAS - San Antonio, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
8bd 290m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10929
Investment Rank #5181
Deal Score
34
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$147,442
Built Area
290 m²
Terrain
364 m²
Price/m²
$508/m²
Bedrooms
8
Bathrooms
5
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$1142/mo
Gross Yield
9.3%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
672d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX