More
- juan Sinforiano Bogarin - Recoleta, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 380m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #11600
Investment Rank #9945
Deal Score
30
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$500,000
Built Area
380 m²
Terrain
528 m²
Price/m²
$1316/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$2300/mo
Gross Yield
5.5%
Neighborhood Trend
-7.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
206d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX