More
ITA ENRAMADA - ARATICU CASI PO - Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 105m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #9193
Investment Rank #2854
Deal Score
40
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$55,000
Built Area
105 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$524/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
12.5%
Neighborhood Trend
+2.0%
Days on Market
545d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX