More
Wenceslao Martínez, Cañada Garay, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9458
Investment Rank #5264
Deal Score
38
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$45,450
Built Area
60 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$758/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
15.1%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
429d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX