More
Yataity Santa Lucía-Zona Box Mayorita Capiata., Capiata, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 70m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #13416
Investment Rank #6907
Deal Score
16
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$55,143
Built Area
70 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$788/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
12.5%
Neighborhood Trend
+5.2%
Days on Market
426d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX