More
Yataity, Capiata, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #12925
Investment Rank #9691
Deal Score
22
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$45,473
Built Area
60 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$758/m²
Neighborhood Trend
+5.2%
Days on Market
432d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 8, 2026
View on RE/MAX