More
BARCELONA C/TTE.PINO GONZALEZ, Mbocayaty, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 100m² - Mbocayaty
Mbocayaty, Asunción
Deal Rank #13857
Investment Rank #11243
Deal Score
14
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$155,633
Built Area
100 m²
Terrain
271 m²
Price/m²
$1556/m²
Bedrooms
3
Days on Market
591d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX