More
Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 57m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #7804
Investment Rank #6870
Deal Score
45
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$69,000
Built Area
57 m²
Terrain
47 m²
Price/m²
$1211/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$632/mo
Gross Yield
11.0%
Neighborhood Trend
-1.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
109d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX