More
- Tobati - Vista Alegre, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 250m² - Vista Alegre
Vista Alegre, Asunción
Deal Rank #9159
Investment Rank #6258
Deal Score
41
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$143,908
Built Area
250 m²
Terrain
480 m²
Price/m²
$576/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$3600/mo
Gross Yield
30.0%
Neighborhood Trend
-3.3%
Days on Market
237d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 15, 2026
View on RE/MAX