More
- cerro guy casi Av. Manuel O. Guedrrero - Rincón, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 56m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #12155
Investment Rank #8182
Deal Score
28
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$63,891
Built Area
56 m²
Terrain
508 m²
Price/m²
$1141/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$490/mo
Gross Yield
9.2%
Neighborhood Trend
+3.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
184d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX