More
1957 Comandante Gamarra, Sajonia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 274m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #4675
Investment Rank #2830
Deal Score
56
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$98,294
Built Area
274 m²
Terrain
320 m²
Price/m²
$359/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
12.9%
Neighborhood Trend
-2.7%
Days on Market
251d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX