More
- Avda gral E.A. Garay - Sagrada Familia, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 90m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #13049
Investment Rank #6113
Deal Score
21
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$97,475
Built Area
90 m²
Terrain
386.72 m²
Price/m²
$1083/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
6.4%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
482d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX