More
Santa María, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
7bd 411m² - Santa María
Santa María, Asunción
Deal Rank #4976
Investment Rank #11300
Deal Score
55
Investment Score
39
Key Metrics
Price
$196,114
Built Area
411 m²
Terrain
403 m²
Price/m²
$477/m²
Bedrooms
7
Bathrooms
4
Days on Market
399d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX