More
Ciudad Nueva, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 301m² - Ciudad Nueva
Ciudad Nueva, Asunción
Deal Rank #1725
Investment Rank #903
Deal Score
67
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$162,184
Built Area
301 m²
Terrain
301 m²
Price/m²
$539/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
6
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1966/mo
Gross Yield
14.5%
Neighborhood Trend
+65.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
106d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX