More
- c/ Estero Bellaco - Valle Apu'a I, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #12109
Investment Rank #8041
Deal Score
27
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$75,846
Built Area
72 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1053/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
9.1%
Neighborhood Trend
+2.0%
Days on Market
153d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 6, 2026
View on RE/MAX