More
San Vicente, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
7bd 317m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #8276
Investment Rank #2864
Deal Score
44
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$180,207
Built Area
317 m²
Terrain
600 m²
Price/m²
$568/m²
Bedrooms
7
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$942/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+36.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
552d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX