More
Maka'i, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 60m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7582
Investment Rank #1043
Deal Score
46
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$43,413
Built Area
60 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$724/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
15.8%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
362d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX