More
San Miguel San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 33.86m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #8323
Investment Rank #7516
Deal Score
43
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$44,000
Built Area
33.86 m²
Terrain
33.86 m²
Price/m²
$1299/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$360/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
+2.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
117d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on RE/MAX