More
Avda. San Martin esq. San Juan XXII - Avda. San Martin esq. San Juan XXII - Manorá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 47m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #9983
Investment Rank #3559
Pre-Construction
Deal Score
37
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$101,747
Built Area
47 m²
Terrain
47 m²
Price/m²
$2165/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$925/mo
Gross Yield
10.9%
Neighborhood Trend
+27.9%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
1633d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX