More
Avda. San Martin esq. San Juan XXII - Avda. San Martin esq. San Juan XXII - Manorá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 160m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #9100
Investment Rank #6797
Pre-Construction
Deal Score
41
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$365,539
Built Area
160 m²
Terrain
160 m²
Price/m²
$2285/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$952/mo
Gross Yield
3.1%
Neighborhood Trend
+27.9%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
1633d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX