More
Washington c/ Tte Marcos Nuñez - Washington c/ Tte Marcos Nuñez - Las Mercedes, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 75m² - Las Mercedes
Las Mercedes, Asunción
Deal Rank #4943
Investment Rank #4888
Deal Score
55
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$105,000
Built Area
75 m²
Terrain
75 m²
Price/m²
$1400/m²
Est. Monthly Rent
$983/mo
Gross Yield
11.2%
Neighborhood Trend
-3.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
93d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Apr 30, 2026
View on RE/MAX