More
Capitan Valois Rivarola - Capitan Valois Rivarola - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 81m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #11965
Investment Rank #9095
Pre-Construction
Deal Score
25
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$140,547
Built Area
81 m²
Terrain
81 m²
Price/m²
$1735/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$588/mo
Gross Yield
5.0%
Neighborhood Trend
+8.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
597d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX