More
970 Matias Delgado - Matias Delgado c/ Claudio Arrua - Cuarto Barrio, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 170m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9923
Investment Rank #3215
Deal Score
37
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$134,334
Built Area
170 m²
Terrain
303 m²
Price/m²
$790/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
348d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX