Back to listings
3bd 160m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #6380
Investment Rank #7723
Deal Score
50
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$70,444
Built Area
160 m²
Terrain
326.82 m²
Price/m²
$440/m²
Bedrooms
3
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
129d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX