More
Hernandarias - Hernandarias - Maramburé, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 120m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12418
Investment Rank #7423
Deal Score
25
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$117,500
Built Area
120 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$979/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
11.2%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
475d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX