More
Av. Brasilia, Av. Artigas, San Salvador y Capitán - Av. Brasilia, Av. Artigas, San Salvador y Capitán - Virgen del Huerto, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 251m² - Virgen del Huerto
Virgen del Huerto, Asunción
Deal Rank #11831
Investment Rank #11553
Pre-Construction
Deal Score
26
Investment Score
35
Key Metrics
Price
$550,000
Built Area
251 m²
Terrain
251 m²
Price/m²
$2191/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$758/mo
Gross Yield
1.7%
Days on Market
446d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 18, 2026
View on RE/MAX