More
San Pablo, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
7bd 520m² - San Pablo
San Pablo, Asunción
Deal Rank #8119
Investment Rank #6505
Deal Score
43
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$300,000
Built Area
520 m²
Terrain
656 m²
Price/m²
$577/m²
Bedrooms
7
Bathrooms
5
Neighborhood Trend
+8.2%
Days on Market
378d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX