More
Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 150m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #13352
Investment Rank #7518
Deal Score
18
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$217,886
Built Area
150 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1453/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
5.8%
Neighborhood Trend
+12.6%
Days on Market
325d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX