More
Av. Molas Lopez - Juan XXIII - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 84m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #11913
Investment Rank #9754
Pre-Construction
Deal Score
26
Investment Score
45
Key Metrics
Price
$199,000
Built Area
84 m²
Terrain
84 m²
Price/m²
$2369/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1082/mo
Gross Yield
6.5%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
421d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX