More
Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 110m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #11008
Investment Rank #10852
Deal Score
33
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$104,847
Built Area
110 m²
Terrain
380 m²
Price/m²
$953/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$661/mo
Gross Yield
7.6%
Neighborhood Trend
+1.5%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
259d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX