More
Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 174m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #3279
Investment Rank #5712
Deal Score
61
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$290,000
Built Area
174 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$1667/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1012/mo
Gross Yield
4.2%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
261d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX