More
Fuerte Bordón - Fuerte Borbón - Madame Lynch, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Madame Lynch
Madame Lynch, Asunción
Deal Rank #11099
Investment Rank #10999
Deal Score
32
Investment Score
40
Key Metrics
Price
$127,500
Built Area
70 m²
Terrain
70 m²
Price/m²
$1821/m²
Neighborhood Trend
+13.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
1361d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX