More
Isla Bogado, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 97m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7031
Investment Rank #371
Deal Score
48
Investment Score
88
Key Metrics
Price
$49,176
Built Area
97 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$507/m²
Bedrooms
4
Est. Monthly Rent
$1876/mo
Gross Yield
45.8%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
491d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on RE/MAX