More
San Antonio, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 300m² - San Antonio
San Antonio, Central
Deal Rank #12299
Investment Rank #11966
Deal Score
25
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$196,706
Built Area
300 m²
Terrain
12 m²
Price/m²
$656/m²
Bedrooms
3
Neighborhood Trend
-5.5%
Days on Market
425d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on RE/MAX