More
Fuerte Borbón - Fuerte Borbón - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 132m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #6702
Investment Rank #2410
Deal Score
49
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$232,750
Built Area
132 m²
Terrain
132 m²
Price/m²
$1763/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$2000/mo
Gross Yield
10.3%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
903d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX