More
Campo Grande, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 622m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #13899
Investment Rank #13669
Deal Score
13
Investment Score
18
Key Metrics
Price
$135,974
Built Area
622 m²
Terrain
622 m²
Price/m²
$219/m²
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
4.6%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
458d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 11, 2026
Last Seen
May 21, 2026
Quality Penalty
-78%
View on RE/MAX