More
- Laurelty - Laurelty, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 420m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #6497
Investment Rank #1118
Deal Score
50
Investment Score
83
Key Metrics
Price
$237,542
Built Area
420 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$566/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$3900/mo
Gross Yield
19.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
182d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX