More
ALBERTO DE SOUZA CASI RODOLFO ZOTTI - ALBERTO DE SOUZA CASI RODOLFO ZOTT - Villa Morra, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 38m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #8973
Investment Rank #1837
Deal Score
41
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$70,000
Built Area
38 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1842/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$700/mo
Gross Yield
12.0%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
1149d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX