More
Ycuá Satí, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 65m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #11277
Investment Rank #7753
Deal Score
30
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$172,200
Built Area
65 m²
Terrain
65 m²
Price/m²
$2649/m²
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
7.7%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
582d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX