Back to listings
2bd 55m² - Ytay
Ytay, Asunción
Deal Rank #5630
Investment Rank #4491
Pre-Construction
Deal Score
52
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$69,200
Built Area
55 m²
Terrain
55 m²
Price/m²
$1258/m²
Est. Monthly Rent
$685/mo
Gross Yield
11.9%
Neighborhood Trend
+7.6%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
546d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on RE/MAX