More
Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 32m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #9007
Investment Rank #4846
Pre-Construction
Deal Score
41
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$44,600
Built Area
32 m²
Terrain
32 m²
Price/m²
$1394/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$693/mo
Gross Yield
18.7%
Neighborhood Trend
-2.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
545d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX