More
Trinidad, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 32m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #12547
Investment Rank #7751
Pre-Construction
Deal Score
20
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$92,700
Built Area
32 m²
Terrain
32 m²
Price/m²
$2897/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1229/mo
Gross Yield
15.9%
Neighborhood Trend
+13.2%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
454d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX