More
Ycuá Satí, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 23.2m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #12342
Investment Rank #5795
Deal Score
22
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$64,000
Built Area
23.2 m²
Terrain
23.2 m²
Price/m²
$2759/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
15.0%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
343d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on RE/MAX