More
Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 31m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #11764
Investment Rank #9050
Deal Score
27
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$105,000
Built Area
31 m²
Terrain
31 m²
Price/m²
$3387/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
154d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX